Om oss

HJH fjell og anleggsentreprenør er et firma med lang erfaring, og med sterk kompetanse og erfaring innen tunnel- og fjellsikring.

Selskapet holder til i Mo i Rana. Selskapet jobber primært for større entreprenør-firmaer og for det offentlige.

Med allsidig kompetanse og en fleksibel stab kan vi håndtere de fleste områder
innen anleggsarbeid-faget.

Selskapets suksessfaktor er

«KAN - fokuser på sikkerhet»;

K – kvalitet
A – ansvarlig
N - nysgjerrig
- med fokus på sikkerhet

Selskapet har et etablert og tilpasset styringssystem basert på dokument
sammensetningen som befinner seg i Argus Safedoc og Argus Normen.

Selskapet har utformet en kvalitetssikringshåndbok i henhold til
ISO 9001- standarden for å ivareta målsettingen.

  • Hans Johnny Høgås
    Hans Johnny Høgås
    Daglig leder

    Mobil: 91 73 92 00
    E-post: hansj@hjh.no

  • Nina Helen Bjørnmyr
    Nina Helen Bjørnmyr
    Stikningsansvarlig

    Mobil: 97 73 91 15
    E-post: nina@hjh.no

  • Daniel Kristoferssen
    Daniel Kristoferssen
    Hovedvernombud

    Mobil: 99 40 45 84
    E-post: daniel@hjh.no

  • Kim Johnny Berg
    Tillitsvalgt

    Mobil: 488 68 299                                                                                   E-post: kim@hjh.no  

  • Inger-Lise Lillebrygfjeld
    Inger-Lise Lillebrygfjeld
    økonomi- og administrasjonsleder

    Mobil: +47 913 62 136  E-post: inger-lise@hjh.no

  • Knut Eirik Unhjem
    Knut Eirik Unhjem
    Prosjektleder

    Mobil: 90 03 86 07 E-post: knut@hjh.no

Fakturamail: faktura@hjh.no