Kom i kontakt med oss

Hans Johnny Høgås, daglig leder
Mob. 917 39 200 – hansj@hjh.no

Knut Eirik Unhjem, prosjektleder
Mob. 900 38 607 – knut@hjh.no

Nina Helen Bjørnmyr, Stikningsansvarlig
Mob. 977 39 115 – nina@hjh.no

Benny Eriksen, prosjektleder
Mob. 909 81 550 – benny@hjh.no

Inger Lise Lillebrygfjeld, økonomi- og administrasjonsleder
Mob. 913 62 136 – inger-lise@hjh.no

Daniel Kristoferssen, hovedverneombud
Mob. 994 04 584 – daniel@hjh.no

hjh@hjh.no
faktura@hjh.no
Nesnaveien 49,
8614 Mo i Rana

Rull til toppen